SEKCJE WSPINACZKOWE

Sekcje wspinaczkowe to grupowe zajęcia z instruktorem organizowane na wszystkich poziomach zaawansowania. Podczas zajęć początkujący uczestnicy poznają techniki wspinaczkowe, uczą się asekuracji „na wędkę” i „z dołem”, odkrywają tajniki boulderingu. Bardziej zaawansowani wspinacze szlifują formę wspinaczkową i kształtują cechy motoryczne – wytrzymałość siłową, siłę palców i dynamikę, przygotowują się do osiągania określonych wspinaczkowych celów. Oprócz aspektów czysto fizycznych, spotkania sekcji są też doskonałą okazją do nabycia wiedzy technicznej o sprzęcie, węzłach, technikach linowych, a także o zasadach bezpiecznego uprawiania tego pięknego sportu.

Prowadzimy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych – dzieci, młodzież i dorośli. Najmłodszym adeptom wspinania w wieku 5-7 lat proponujemy połączenie zabawy i nauki w naszej kolorowej strefie Mini Rock. W zależności od wieku i stopnia zaawansowania spotkania sekcji trwają od godziny do dwóch, a zajęcia organizowane są jeden lub dwa razy w tygodniu.

Sekcje U ROCK w skrócie:

Sekcje dla dorosłych
2 razy w tygodniu po 2h
Marcin, Michał

Sekcja poranna (dorośli)
2 razy w tygodniu po 1,5 h
w godzinach 6:00 – 7:30
Michał

Sekcje młodzieżowe
od 12 lat

2 razy w tygodniu po 2 h
Marcin, Michał

Sekcja dziecięca
8 – 12 lat
2 razy w tygodniu po 1,5 h
Paulina, Marcin

 

Mini Rock 5 – 7 lat
1 raz w tygodniu po 1 h
Agnieszka, Dominika, Mateusz

 

Tutaj możesz zapoznać się z sylwetkami naszych instruktorów.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Jeśli potrzebujesz czegoś z poniższej listy, to zajęcia indywidualne z instruktorem są tym, czego szukasz:

 • zaczynam się wspinać i chcę od początku kształtować prawidłowe nawyki,
 • wracam do wspinania do dłuższej przerwie i chcę sobie przypomnieć podstawy,
 • moje dziecko chce się wspinać, a ja nie mam o tym pojęcia,
 • nie mam partnera do wspinania, a jednak wolę ludzi od automatów asekuracyjnych,
 • nie mam postępów na treningu lub w skałach – potrzebuję profesjonalnej rady,
 • mam problem z motywacją i chcę mieć trenera personalnego.

Któraś z powyższych opcji brzmi dla Ciebie znajomo? A może masz inny, swój własny powód? Koniecznie skontaktuj się z nami i umów na zajęcia indywidualne z jednym z naszych instruktorów. Proponujemy Ci spersonalizowany trening odbywający się raz lub regularnie w dowolnych dla Ciebie terminach – także poza godzinami otwarcia U ROCK!

ZAREZERWUJ TERMIN

MINI ROCK

Nasza kolorowa strefa Mini Rock to najlepszy sposób na rozpoczęcie przygody ze wspinaniem przez najmłodszych. W bezpiecznych warunkach, pod okiem doświadczonych operatorów najmłodsi adepci pionowego świata stawiają swoje pierwsze kroki.

W strefie znajduje się 7 kolorowych paneli z różnymi motywami tematycznymi (literki, rybka, drzewo, chmurki, tetris itp.). Każdy z nich wyposażony jest w automat do autoasekuracji renomowanej marki TruBlue. Jeśli pokonanie wszystkich paneli okaże się niewystarczające, to dodatkowej satysfakcji dostarczy dzieciom mini park linowy z czterema ciekawymi przeszkodami.

Do strefy Mini Rock zapraszamy maluchy od piątego roku życia. Podczas pierwszej wizyty rodzice zostaną przeszkoleni z obsługi automatów do autoasekuracji. A jeśli okaże się, że jedna wizyta to za mało, wówczas zapraszamy na zorganizowane zajęcia sekcji Mini Rock pod okiem naszych wykwalifikowanych instruktorów.

URODZINY WSPINACZKOWE

Nie ma chyba lepszego sposobu, żeby uczcić urodziny dziecka niż wizyta na ściance wspinaczkowej w gronie najbliższych kolegów. Nasz bogaty program sprawi, że będzie to niezapomniany dzień dla Twojej pociechy!

W pierwszej części dwugodzinnej zabawy Jubilaci wraz ze swoimi gośćmi korzystają z ulubionej przez dzieci strefy Mini Rock i parku linowego. W połowie spotkania zapraszamy dzieci na krótki odpoczynek i poczęstunek w wydzielonej, specjalnie przygotowanej na tą okazję sali urodzinowej – Rock Room. Po przerwie mali imprezowicze mają okazję sprawdzić swoją na specjalnie ułożonym dla nich torze przeszkód w strefie FIT.

Dzieci podczas wspinaczki są ubrane w uprzęże i kaski, a opiekę nad nimi sprawują nasi doświadczeni animatorzy. Rodzice – jeśli tylko mają takie życzenie – mogą przyglądać się zabawie z antresoli, popijając kawę i herbatę przygotowaną przez obsługę U ROCK. Istnieje możliwość przyniesienia własnego ciasta oraz tortu dla Jubilata.

Nasze urodziny organizujemy w soboty i niedziele w godzinach 11-13, 14-16, 17-19. Sugerowana liczba uczestników do 10+1, 15+1 lub 20+1. W cenie urodzin oferujemy:

 • dwie godziny fantastycznej zabawy pod opieką doświadczonych animatorów,
 • nieograniczony dostęp do strefy Mini Rock, parku linowego oraz toru przeszkód w strefie FIT,
 • atestowany sprzęt wspinaczkowy (uprzęże, kaski),
 • poczęstunek dla dzieci (pizza, paluszki, ciastka, chipsy, żelki, napoje gazowane i niegazowane, soki, cola),
 • ciepłe napoje dla rodziców (kawa, herbata),
 • specjalne zaproszenia U ROCK,
 • upominek dla Jubilata.

Szczegóły naszej oferty przedstawione są na ulotce do pobrania poniżej. Jeśli chciałbyś zarezerwować termin lub masz niestandardowe zapytanie, skorzystaj z przycisku kontaktowego – przygotujemy propozycję, która sprosta Twoim oczekiwaniom!

ZAREZERWUJ TERMIN

IMPREZY ZORGANIZOWANE

Jeśli wspinanie w pojedynkę lub z partnerem, to dla Was za mało – nie martwcie się. Mamy również ofertę dla grup zorganizowanych.

Nasza propozycja obejmuje dwie godziny fantastycznej zabawy pod okiem doświadczonych i przesympatycznych instruktorów. Zajmą się oni Waszą rozgrzewką, nauczą podstaw obsługi sprzętu, wtajemniczą w arkana ruchu wspinaczkowego, ale przede wszystkich zadbają o bezpieczeństwo. Gwarantujemy, że w trakcie tego wyjątkowego spotkania spędzicie aktywnie czas i wzbogacicie się o nowe doświadczenia. Po szczegóły oferty zapraszamy poniżej!

OFERTA DLA SZKÓŁ
OFERTA DLA GRUP
ZAREZERWUJ TERMIN

INSTRUKTORZY

paulina_150x150

Paulina Królak

Jedna z najlepszych toruńskich wspinaczek. Siła i spokój charakteru, niepowtarzalne poczucie humoru, wiedza o wspinaniu i duże praktyczne doświadczenie w pracy z dziećmi powodują, że doskonale sprawdza się w roli instruktora sekcji dziecięcych.

marcin_150x150

Marcin Wasiak

Ambitny wspinacz i wymagający instruktor. Podchodzi do pracy z dużym sportowym zacięciem, systematycznie poszerza swoją wiedzę z zakresu treningu. Jego podopieczni regularnie odnoszą sukcesy na zawodach wspinaczkowych w całym kraju. Pracuje z dziećmi od 8 roku życia i młodzieżą.

aga_150x150

Agnieszka Zdrojkowska

Od dziecka trenowała wspinanie, wyjeżdżała w skały i na zawody, dorastała we wspinaczkowym środowisku. Obdarzona charyzmą, wesołą osobowością oraz dużym dystansem do siebie i otoczenia, świetnie odnajduje się w pracy z najmłodszymi wspinaczami. Prowadzi sekcje Mini Rock.

dominika_150x150

Dominika Brożek

Doświadczony pedagog. Od wielu lat związana ze wspinaniem. Trenuje wytrwale na sztucznej ścianie i sprawdza się w różnych rejonach skałkowych. Sama pierwsze kroki wspinaczkowe stawiała w sekcji, teraz swoją pasją najmlodszych podczas zajęć Mini Rock.

mat_150x150

Mateusz Marciniak

Spokój, opanowanie, pozytywne nastawienie i głębokie pokłady cierpliwości sprawiają, że umiejętnie przekazuje wiedzę wspinaczkową najmłodszym wspinaczom Mini Rock.